Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2011
Marka BMW
Modeli X3
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 149 km
Gjendja I Ri
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro5
Ngjyra e jashtme E Bardhë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Akses për aftësi të kufizuar
 • Sistem i njoftimit të distancës
 • Sedilje elektrike
 • Sedilje te prapme elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • Sistem telefoni emergjence
 • ESP
 • Eksport
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Sistem telefonie
 • Immobilizer
 • Integrated music streaming
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Lumbar support
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Kompjuter
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Passenger seat Isofix point
 • Timon hidraulik
 • Zgarë çatie
 • Smoker's package
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Sports package
 • Sedilje sportive
 • Ndezje & Fikje automatike
 • Sunroof
 • Monitor presioni për gomat
 • Kontroll rrëshqitje
 • Trailer coupling
 • Tuner/radio
 • USB
 • E përdorshme me vaj vegjetal
 • Winter package
 • Karikim Wireless per telefon
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

BMW X3 2.0D X-DRIVE,Automatik,Navigacion,Ulse Sport Lekure Dhe Me Nxemje,Xenon/Led,Senzor Parkimi ,149567Km me Liber Servisi, E Ardhur nga Zvicrra Me Dogan Te Pagune,///M paket mrena dhe jashte,2 Qelsa.

Mesazhi juaj për AUTOSALLONI SARA

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.