Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2008
Marka Volkswagen
Modeli CC
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 190 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2 ccm
Fuqia 103 kW (140 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Inspektimi i përgjithshëm 08/2009
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Pjesërisht lëkurë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

Shitet vw passat 2.0 tdi manual viti prodhimit 2008 ne gjendje shum te mir teknike . Vetura posedon : klimatronik , senzora parkingu , xenon , bixeno. , drita robot , fellne te aluminit , goma te veres , regjistrim etj. Per me shume kontaktoni ne nr e telefonit +38349504375

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Autosallon FIDALBI

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.