Të dhëna teknike

Marka Audi
Modeli A6
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 187.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2000 ccm
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme Bezhë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

Audi A6 S-Line 2.0 TDI AUTOMATIK 2016 FULL OPSION

Te gjitha veturat tona mundesohen financim me
leasing deri ne 60 keste me vetem 20% pjesmarrje.

+383 49 664 664

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Autosallon Ylli

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.