Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2018
Marka Seat
Modeli Ateca
Forma e kabinës SUV
Kilometrazhi 8.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1987 ccm
Fuqia 142 kW (193 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro6d
Inspektimi i përgjithshëm 01/2018
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme Kafe
Materiali i brëndshëm Kamosh

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Autom. dimming interior mirror
 • Sistem i njoftimit të distancës
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Sistem paralajmërues për lodhje
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Sistem telefonie
 • Hill-start assist
 • Immobilizer
 • Isofix
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Lumbar support
 • Metalike
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Asistencë për natën
 • Jo duhanpirës
 • Kompjuter
 • Paddle shifters
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Timon hidraulik
 • Zgarë çatie
 • Kontroll shpejtësie
 • Ndezje & Fikje automatike
 • Monitor presioni për gomat
 • Touchscreen
 • Kontroll rrëshqitje
 • Garanci

Përshkrimi

Seat Ateca me 8,000 km dhe 18 muaj garanci

Mesazhi juaj për Porsche Albania

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.