Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2014
Marka Audi
Modeli Q3
Forma e kabinës Kombi (Portobagazh)
Kilometrazhi 184 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2000 ccm
Fuqia 104 kW (141 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Inspektimi i përgjithshëm 12/2014
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Asistues per kënd qor
 • Bluetooth
 • Apple CarPlay
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Digital cockpit
 • Akses për aftësi të kufizuar
 • Sistem i njoftimit të distancës
 • E10
 • Sedilje elektrike
 • Sedilje te prapme elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje te prapme me ngrohje
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Electric tailgate
 • Dritare elektrike
 • Sistem telefoni emergjence
 • ESP
 • Eksport
 • Sistem paralajmërues për lodhje
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Sistem telefonie
 • Fshirëse për dritat
 • Head-up display
 • Xhama me ngrohje
 • Sensor drite
 • MP3 lidhje
 • Sistem navigimi
 • Sensor parkimi
 • Passenger seat Isofix point
 • Timon hidraulik
 • Çantë për ski
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Sports package
 • Sedilje sportive
 • Ndezje & Fikje automatike
 • Disqe hekuri
 • Goma vere
 • Monitor presioni për gomat
 • Kontroll rrëshqitje
 • Lexim tabelave rrugore
 • Trailer coupling
 • Tuner/radio
 • TV
 • USB
 • E përdorshme me vaj vegjetal
 • Kontroll me zë
 • WLAN / WiFi hotspot
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Vetura esht ne gjendje shum te mir teknike.

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Autoplus SHPK

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.