Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2013
Marka BMW
Modeli 530
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 190.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 3000 ccm
Fuqia 190 kW (258 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme Bezhë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

SHITET BMW 530 D XDRIVE M PAKET I PO SA ARDHUR ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISIT ME DOGAN DHE HOMOLOGIM,

ME SENZOR PARKINGU KAMERA SHIBER INTERIER LEKUR TE BARDHE NAVIGACION KARRIGA ME NXEMJE E SHUM TE TJERA 

PER ME SHUM INFO KONTAKT NE NUMRIN 044629505

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për NTSH Autosallon Andi

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.