Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë E re
Marka Mercedes-Benz
Modeli ML 350
Forma e kabinës SUV
Kilometrazhi 220 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2987 ccm
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme Kafe
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Amortizim me ajër
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Gati per biodiesel
 • Asistues per kënd qor
 • Bluetooth
 • Apple CarPlay
 • CD player
 • Frena ndihmëse emergjence
 • ESP
 • Sistem paralajmërues për lodhje
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Head-up display
 • Timon me ngrohje
 • Xhama me ngrohje
 • Bllokim dyersh pa çelës

Përshkrimi

📁Shitet📁 📁Mercedes-Benz ML350d 📁Nafte (2987cc nuk e kap taksa lluksit) 📁AMG LINE 📁Viti:12/2012 📁Km:220.000 origjinale me liber sherbimesh dhe 2 Celesa 📁Full Option:Sallon lekure ngjyre kafe me sedilje me ngrohje para mbrapa,baxha xhami,fenere full led,premiun,kamera mbrapa,sedilje me memorie,key less go,soft close,etj 📁Makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar gati per targa 📁Makine eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera 📁Cmimi:24.900€uro i diskutueshem 📁Cel:0698444476 📁Ju FLM📁

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Auto el

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.