Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë E re
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 220
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 90 km
Gjendja I Ri
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme E Bardhë
Ngjyra e brendshme Kafe
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Amortizim me ajër
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Gati per biodiesel
 • Asistues per kënd qor
 • Bluetooth
 • Pengesë për kargo
 • Apple CarPlay
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Digital cockpit
 • Autom. dimming interior mirror
 • Akses për aftësi të kufizuar
 • Sistem i njoftimit të distancës
 • E10
 • Sedilje elektrike
 • Sedilje te prapme elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje te prapme me ngrohje
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Electric tailgate
 • Dritare elektrike
 • Sistem telefoni emergjence
 • ESP
 • Sistem paralajmërues për lodhje
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Glare-free high beam headlights
 • Sistem telefonie
 • Fshirëse për dritat
 • Head-up display
 • Timon me ngrohje
 • Xhama me ngrohje
 • High beam assist
 • Isofix
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Kompjuter
 • Sensor parkimi
 • Sunroof
 • TV
 • Kontroll me zë
 • Garanci
 • WLAN / WiFi hotspot
 • Winter package
 • Goma dimërore
 • Karikim Wireless per telefon
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

📁Shitet📁 📁Mercedes-Benz 📁E220d Bluetec 📁Viti:12/2017 📁Km:90.000 origjinale me liber sherbimesh 📁Full Option:Sallon lekure ngjyre kafe shume te paster me sedilje me memorie dhe me ngrohje para mbrapa,baxha xhami,kamera mbrapa,kamera dhe sensore 360*,soft close,key less go,ore perpara,lazer light,etj... 📁Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera 📁Makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar 📁Cmimi i diskutueshem 📁Cel:0698444476 📁Ju FLM📁

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Auto el

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.