Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2015
Marka Audi
Modeli A4
Forma e kabinës Kombi (Portobagazh)
Kilometrazhi 138.000 km
Gjendja I Ri
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro5
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Ndriçim ambienti
 • Sensor shiu
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • CD Multichanger
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Sensor parkimi
 • Timon hidraulik
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

• Audi A4 2.0 TDI -S Line- • Viti: 2015 • Km. 138.000 • Me dogan te paguar • Navigator i madh Multifunksional 3D Map, Dritat Bi-Xenon Led Day Time, Stopat Mbrapa Led, ECO Start/Stop, Kompjuter Bordi, Parking paid, Clima, Kambio Automatike Tip Tronic, Sensor Parkimi Mbrapa, Sensor Drite dhe Shiu, Pasqyrat Elektrike, Sedilet Me Ngrohje, Tapiceri S-Line, IsoFix, Disqet 17, Xhamat E Zinj Origjinal, etjj....

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Konan Motors

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.