Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2008
Marka Mercedes-Benz
Modeli ML 320
Kilometrazhi 172.000 km
Gjendja I Ri
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Amortizim me ajër
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Ndriçim ambienti
 • Sensor shiu
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Drita mjegulle
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Timon hidraulik
 • Zgarë çatie
 • Goma vere
 • Kontroll rrëshqitje

Përshkrimi

• ML 320 CDI *4-Matic* Amg-Line • Viti: 2008 • Km. 172.000 • Me dogan te paguar • Navigator i madh Multifunksional, Kompjuter Bord, Dritat Intelligent Light System, Kambio Automatike 7G Tronic, Marshat Ne Timon, Airmatic, Baxha Xhami, Sensor Parkimi, Sensor Drite dhe Shiu, Sedilet Me Memorie, Sedilet Me Ngrohje, Pasqyrat me Palosje, Xhamat E Zinj Origjinal, Disqet 19 Origjinal Amg..

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Konan Motors

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.