Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2016
Marka Mercedes-Benz
Modeli GLE 350
Forma e kabinës Kabrio
Kilometrazhi 145.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2987 ccm
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 3
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 05/2016
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme Bezhë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Gati per biodiesel
 • Pengesë për kargo
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Sedilje elektrike
 • Sedilje te prapme elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje te prapme me ngrohje
 • Electric tailgate
 • Dritare elektrike
 • Sistem telefoni emergjence
 • ESP
 • Eksport
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Sistem telefonie
 • Timon me ngrohje
 • Immobilizer
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Asistencë për ndrim korsie
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Çati panaromike
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Passenger seat Isofix point
 • Amortizim sportiv
 • Timon hidraulik
 • Range extender
 • Zgarë çatie
 • Çantë për ski
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • USB
 • Karikim Wireless per telefon
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Benz gle 350 luk amg shite edhe ndrrohet

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Autoselvia grup

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.