Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2006
Marka Mercedes-Benz
Modeli A 180
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 156.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia 104 kW (141 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme Blu
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

Mercedes Benz A klass Dogana esht e paguar Makina esht ne gjendje shum te mir. Per qdo pjetje me kontaktoni.

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Renxho Auto

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.