Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2007
Marka Volkswagen
Modeli Golf
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 193.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2 ccm
Fuqia 75 kW (102 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • New HU
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Timon multifunksional
 • Jo duhanpirës
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Timon hidraulik

Përshkrimi

Golf 5. Automatik. 1.9TDI

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Endri Auto

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.