Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2005
Marka Kia
Modeli Sorento
Forma e kabinës SUV
Kilometrazhi 190.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia 2500 kW (3399 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme Blu

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Sistem ngrohje
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Sedilje elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Drita mjegulle
 • MP3 lidhje
 • Timon hidraulik
 • Sistem audio
 • Touchscreen
 • USB

Përshkrimi

Shitet Kia Sorento 250 ne gjendje shume te mire

cmimi 350.000 l

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.