Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2000
Marka Mercedes-Benz
Modeli A 190
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 281.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1900 ccm
Fuqia 92 kW (125 PS)
Karburanti LPG
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 4
Klasa ndotjes Euro3
Inspektimi i përgjithshëm 10/2021
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Pjesërisht lëkurë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

Shitet a clas viti 2000 benzin gaz motorr 1.9 avantgarde kambio automat....1700euro I negociushem letrat gjer ne janar....0694603439

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.