Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2003
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 270
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 300.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2700 ccm
Fuqia 128 kW (174 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro3
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Cruise control
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Sistem telefonie
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Sistem navigimi
 • Kompjuter
 • Filter Partikular
 • Timon hidraulik
 • Sistem audio
 • Kontroll rrëshqitje
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Shitet clase e 270 panorama per arsye mos perdorimi

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Lungomare Apartaments

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.