Të dhëna teknike

Marka Mercedes-Benz
Modeli E 250
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 184.230 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2500 ccm
Fuqia 250 kW (340 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme Kafe
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Ndriçim për ditën
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Sistem telefoni emergjence
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Drita mjegulle
 • Sistem telefonie
 • Sistem navigimi
 • Asistencë për natën
 • Jo duhanpirës
 • Çati panaromike
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Kontroll shpejtësie
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Makine personale, 

Mesazhi juaj për Arben Skenderi

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.