Të dhëna teknike

E doganuar në Shqipëri
Marka Seat
Modeli Ibiza
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 192.000 km
Gjendja I Ri
Karburanti LPG

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

🚘 Seat IBIZA 1.4

♻️Benzine+Gaz♻️

🔹Viti prodhimit 2010

🔹Motorri 1.4cc i thjeshte pa turbo,punon me Gaz 100%

🔹Kambio manuale 5 marshe

🔹Emission Class : Euro 5

🔹Camera para dhe mbrapa

🔹Impjant i gazit Romano i shkruar ne libreze

🔹Km 192000 (te dokumentuara te gjitha serviset me liber)

🔹Tempomat (pilot automatik)

🔹Xhamat e pasem te erret origjinal nga fabrika

🔹Kondicioner Climatic

🔹Tapiceria lekure e zeze me te bardhe shume e paster

🔹4 Xhamat elektrike

🔹Pasqyrat elektrike me ngrohje dhe palosje

🔹Pasqyre antiverbim

🔹Radio CD Mp3

🔹Mbyllje qendrore me pult

🔹Kompiuter bordi

🔹Disqe alumini me goma 100% te reja verore prodhim i vitit 2021


Makina eshte e importuar nga Zvicra prej pak kohesh,targat dhe dokumetat shqiptare te paguara. Gjendja e mjetit eshte perfekte,shume ekonomike me konsum minimal.


Vendndodhja Durres. 

Cmim i diskutueshem !

📞 : 0682090377

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.