Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2013
Marka Volkswagen
Modeli Passat
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 219.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 3 ccm
Fuqia 171 kW (232 PS)
Karburanti Benzinë
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro5
Inspektimi i përgjithshëm 05/2020
Ngjyra e jashtme E Bardhë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • Xhama me ngrohje
 • Timon lëkure
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Sistem audio
 • Monitor presioni për gomat
 • Tuner/radio
 • WLAN / WiFi hotspot
 • Goma dimërore

Përshkrimi

Volkswagen Passat 2.5 benxin ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike behet 100 %me gaz 

0688014270

Cmimi i diskutueshem

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.