Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2003
Marka Volkswagen
Modeli Sharan
Forma e kabinës Mikrobuz
Kilometrazhi 145.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1896 ccm
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 7
Ngjyra e jashtme E Zezë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Pushues për krahun
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Cruise control
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Drita mjegulle
 • Timon multifunksional
 • Jo duhanpirës
 • Sensor parkimi

Përshkrimi

VW SHARAN 1.9 TDI,2003,KM REALE, cel.0694438335

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.