Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2010
Marka Mercedes-Benz
Modeli GLK 220
Forma e kabinës SUV
Kilometrazhi 241.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2 ccm
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Inspektimi i përgjithshëm 10/2020
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Mëndafsh

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

Makina esht ne gjendje te mirë teknike gjindet ne kosove 

Numri viber whatcap

+38349166761

Qmimi 9000 ero

Me ndrrim tjeter cmim

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Billi Ahmetaj

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.