Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2000
Marka Mercedes-Benz
Modeli 270
Forma e kabinës SUV
Kilometrazhi 300.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2900 ccm
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme Gri
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

Mercedes-Benz i vitit 2000 ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta te rregullta.

Mesazhi juaj për Gerti Benga

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.