Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2009
Marka Fiat
Modeli 500
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 135.600 km
Gjendja I Ri
Fuqia 1 kW (1 PS)
Karburanti Benzinë
Numri i dyerve të makinës 2/3
Numri i sediljeve 4
Ngjyra e jashtme E Bardhë
Ngjyra e brendshme Bezhë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Sistem ngrohje
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Ndriçim për ditën
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Drita mjegulle
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Timon multifunksional
 • Çati panaromike

Përshkrimi

Shitet per arsye emigrimi nje fiat 500 me kambio automatike, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.

Makina ka:

▪️Motorr benzine 1.2

▪️Kondicioner/Klima

▪️Tavan panoramik

▪️Xhama dhe pasqyra elektrike

▪️Disqe alumini, origjinale nga fiat

▪️135 600Km origjinale

▪️Radio MP3, CD player, Aux

▪️Bateri e re

▪️ABS, SRS

▪️Rripi i motorrit i nderruar

▪️Dokumentat e paguara deri ne korrik 2022

▪️Çmimi: 4 990€ (i diskutueshem)

▪️Tel: 0673980198

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.