Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2017
Marka Mercedes-Benz
Modeli GLC 220
Forma e kabinës Sprotive / Coupe
Kilometrazhi 81.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia 2200 kW (2991 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 4
Klasa ndotjes Euro1
Inspektimi i përgjithshëm 11/2020
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

Mjeti eshte i blere ne Gjermani, eshte perdorur ne Tirane vetem pak muaj, ne gjendje te shkelqyer, asnje gervishtje. 

Mesazhi juaj për romelda rrapollari

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.