Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2012
Marka Volkswagen
Modeli Tiguan
Forma e kabinës SUV
Kilometrazhi 168.000 km
Gjendja I Ri
Karburanti Benzinë
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

SHITET ⤵️

✔ Marka,Modeli: VW Tiguan 2.0 TSI 

✔ Viti: 2012

✔ Kambjo: manuale

✔ Lenda Djegese: benzin

✔ Targa: dogane e paguar

✔ Km: 168.000

✔ Ngjyra: gri

✔ Opsionet shtese: E sapo ardhur nga Kanadaja, Super e paster, Goma te reja, Panorama, Sedilje lekure dhe me ngrohje, Fenere led, Navi etj.

✔ Vendodhja: Durres

✔ Cmimi: 8500€

✔ Telefon: +355692497771

Mesazhi juaj për NRG Motors

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.