Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2009
Marka Other
Modeli Other
Forma e kabinës Tjetër
Kilometrazhi 190.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1 ccm
Fuqia 1 kW (1 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 6/7
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme E Bardhë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Pjesërisht lëkurë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

BUS BEULAS MAN R 33 Autobusi Beulas Man R 33 • Marka: Man • Sektori: trajnerë • Viti: 2009 • Ngjyra e bardhë • Lloji i automjetit: 18.440 HOCL / R • Gjendja e automjetit: e përdorur në gjendje të shkëlqyer • Karburant: naftë • Lloji i frenës: disk • Km: 190,000 • Takograf: dixhital • Kuti ingranazhesh automatike • Versioni: R 33-beulas / aura • Goma: 0% • Cv / Kw: 440/323 • ABS: po • Kondicioner: po • Gjatësia: 12.00 mt • Gjerësia: 2550 • Klasa: euro 4 • Akset: 2 • Vende: 55 Automjet me ajër të kondicionuar, ndenjëset e rehatshme të pasagjerëve në gjendje të shkëlqyeshme, të disponueshme 2 TV me DVD dhe tualete me altoparlantë në të gjithë ndarjen e pasagjerëve, ABS dhe ASR plus sistemin ECE R.66 (anti-rollover / anti-crash i strukturës përmbysëse). Në shitje në ankand online nga 27 shtator. Për më shumë informacion në lidhje me shitjen ju lutemi na kontaktoni. 30,000.00 €

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.