Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2008
Marka Volkswagen
Modeli Golf
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 185.734 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2 ccm
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro5
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Ndriçim ambienti
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Asistues per kënd qor
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje te prapme me ngrohje
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Drita mjegulle
 • Xhama me ngrohje
 • New HU
 • Immobilizer
 • Isofix
 • Sensor drite
 • Timon multifunksional
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Timon hidraulik
 • Kontroll shpejtësie

Përshkrimi

Shitet Golf V me dogan te paguar,motorr 2.0.cc 6 marshe.viti 2008.

makina eshte shum e paster si brenda dhe jashte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e sapo kryera rrip motorri (kit),vaj filtra,ferrota etj...


Opsionet shtes te makines:


-Sensor parkimi 

-komanda ne timon

-xhama te zi origjinal

-klim bizonale

-lares feneresh

-xhama dhe pasqyra elektrike

-sendile me ngrohje

-sob 

       Çmimi:4700€   Tel:0692714503Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.