Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2007
Marka Seat
Modeli Cordoba
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 149.748 km
Gjendja I Ri
Fuqia 1 kW (1 PS)
Karburanti Benzinë
Numri i sediljeve 5
Inspektimi i përgjithshëm 07/2021
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme Gri

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Amortizim me ajër
 • Disqe alumini
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Dritare elektrike
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • MP3 lidhje
 • Jo duhanpirës
 • Goma vere

Përshkrimi

Shitet makina seat cordoba 2007  1.4 benzine me letra deri ne janar te 2022 dhe kolaudimi 2023.

Makina eshte ne gjendje shume te mire sherbimet e kryera ne kohe .

Cmimi 2500

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.