Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2013
Marka Audi
Modeli A4
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 190 km
Gjendja I Ri
Karburanti Benzinë
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 4
Klasa ndotjes Euro6
Inspektimi i përgjithshëm 02/2021
Ngjyra e jashtme E Bardhë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Ndriçim për ditën
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Asistencë për natën
 • Kompjuter
 • Çati panaromike
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Timon hidraulik
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Sports package
 • Sedilje sportive
 • Monitor presioni për gomat
 • USB
 • Kontroll me zë
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Shitet Audi A4 2.0 T Viti i prodhimit:2013 Km: 190.000 origjinale Opsionet: Automatik, Sendile lekure me ngrohje dhe elektrike, Navi i madh me ngjyra, Pilot Automatik, Sensore parkimi, Kompjuter Bordi, Pasqyra me palosje , Dy celsa origjinal, Fener me led, Stopat mbrapa me led , Baxho xhami Makina eshte okazion per cmimin qe ka! Shitet per arsye mosperdorimi Jo makine trregtari Mund ta kontrrolloni ku te deshironi Sherbimet te gjitha te bera 0 difekte.

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Raldo Topciu

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.