Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2002
Marka Audi
Modeli A4
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 250.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2 ccm
Fuqia 2 kW (3 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro3
Inspektimi i përgjithshëm 12/2020
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme Tjetër
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

Ne gjendje shume te mire per me shume shkruani ose tel.

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Algert Tafa

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.