Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2000
Marka Ford
Modeli Focus
Forma e kabinës Kombi (Portobagazh)
Kilometrazhi 280 km
Gjendja I Ri
Fuqia 1753 kW (2383 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Inspektimi i përgjithshëm 04/2021
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme Gri
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

Shitet ford focus ne gjendjw shume te mire. Me injektore mekanike, te gjitha sherbimet e bera, 4 goma te reja, e perdorur vetem nga 1 person. 

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Naida Peplekaj

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.