Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2001
Marka Volkswagen
Modeli Passat
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 250.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia 2 kW (3 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Inspektimi i përgjithshëm 01/2021
Ngjyra e jashtme Blu

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Sistem ngrohje
 • Bluetooth
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Drita mjegulle
 • Fshirëse për dritat
 • MP3 lidhje
 • Jo duhanpirës
 • Sensor parkimi
 • Sistem audio
 • USB

Përshkrimi

_ Marka:- VW Volkswagen
_ Modeli:- Passat
_ Lloji i karburantit:- Dizel / Naftë
_ Targa:- Shqiptare
_ Transmetimi:- Manual
_ Gomat:- 100 % te reja
_ Ngjyra e jashtme:- Blu e erret
_ Viti Prodhimit:- 2000
_ Vendodhja : - Tirane


_ Info: Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Letra te prera deri ne janar 2022
Makina eshte perdorur vetem nga nje dore 
xhami pare ka nje krisje.
Makina eshte me klima (AC), ABS , xhama elektrike, Sensor parkimi, 
_ Konsumi - 5litra / 100 km Me km 

_ Cmimi - 2.100 Euro

_ Cel: - 0688734811

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Ferit Gjergji

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.