Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2009
Marka Ford
Modeli Focus
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 180.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia 180 kW (245 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 4
Inspektimi i përgjithshëm 02/2021
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

  • ABS
  • Sistem alarmi
  • Disqe alumini
  • Sistem ngrohje
  • CD player
  • Sistem qëndror mbyllës
  • Pasqyra elektrike
  • Dritare elektrike

Përshkrimi

Shitet ford focus 2008. 1.8 nafte. Gjendje shume e mire estetike dhe motorike. Letra te paguara deri ne shkurt 2022 dhe kolaudim per 2 vite

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.