Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2009
Marka Volkswagen
Modeli Polo
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 270.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1600 ccm
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro5
Inspektimi i përgjithshëm 07/2021
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Pushues për krahun
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Dritare elektrike
 • MP3 lidhje
 • Filter Partikular
 • Amortizim sportiv
 • Timon hidraulik
 • Disqe hekuri
 • Goma vere
 • USB
 • Garanci

Përshkrimi

》Vokswagen Polo 2009

》1.6TDI naft {Shume ekonomike)

》Letrat deri ne dhjetor 2021 

》Hapje mbyllje me pult 2 qelsa te gjitha sherbimet e bera 

》gomat i ka te reja

》Kondicioner

》CMIMI 4600€

》CEL: 0686356269

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Bledi Furriku

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.