Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2006
Marka Audi
Modeli A6
Forma e kabinës Tjetër
Kilometrazhi 194.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 3 ccm
Fuqia 3000 kW (4079 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 06/2021
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • Sistem telefoni emergjence
 • ESP
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Sistem telefonie
 • Fshirëse për dritat
 • Head-up display
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Tuner/radio
 • TV
 • USB
 • Kontroll me zë
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Repost

AUDI A6 2006 194 mij km 

Quatro 300 TDI nafte automatik

Limitator shpejtesie 

Tapiceri lekur 

Drita ksenon 

Sendile me masazh dhe ngrohje

Navigator i madh 

Xhama te zij

Sensor shiu 

Sensor parkimi mbrapa

Bagazhi me pult 

Sherbimet e sapo bera me liber sherbimesh 

Makina eshte e shpejt ne rruge dhe e sigurt 

Letra te sapo prera per nje vit

Cmimi b pak i disk

Cel : 0688311006

Mesazhi juaj për sokol noka

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.