Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2010
Marka Volkswagen
Modeli Tiguan
Forma e kabinës SUV
Kilometrazhi 176 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1987 ccm
Fuqia 103 kW (140 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 4
Klasa ndotjes Euro5
Inspektimi i përgjithshëm 08/2020
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Histori e plotë servisi
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Sistem navigimi
 • Jo duhanpirës
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Timon hidraulik
 • Kontroll shpejtësie
 • Ndezje & Fikje automatike
 • Monitor presioni për gomat
 • Touchscreen

Përshkrimi

Tiguan 5N, Motorr 2.0 Diesel, Blue Motion

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.