Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2010
Marka Volkswagen
Modeli Golf
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 190.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2500 ccm
Fuqia 2500 kW (3399 PS)
Karburanti Gaz
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 4
Klasa ndotjes Euro5
Inspektimi i përgjithshëm 07/2021
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Sistem ngrohje
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Ndriçim për ditën
 • Sedilje elektrike
 • Sedilje te prapme elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Sistem telefonie
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • MP3 lidhje
 • Sistem navigimi
 • Sensor parkimi
 • Timon hidraulik
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Goma vere
 • USB
 • Goma dimërore
 • Karikim Wireless per telefon

Përshkrimi

Motori 2500 . BENZINE -GAZ

Model Canadez

Goma 100% te reja , 4 stinet

letra te bera ne korrik 2021

xhama te zinje me letra

te gjitha sherbimet te bera

makine e perdorur per familje , nga 1 person . 

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Flogert Rraku

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.