Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2014
Marka Ford
Modeli Fiesta
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 107.626 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1250 ccm
Fuqia 92 kW (125 PS)
Karburanti Benzinë
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 3
Klasa ndotjes Euro6
Inspektimi i përgjithshëm 02/2021
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • Sensor shiu
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Sistem telefoni emergjence
 • Asistencë për ndrim korsie
 • Timon lëkure
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Jo duhanpirës
 • Kompjuter
 • Sistem audio
 • Sedilje sportive
 • Tuner/radio
 • USB
 • Kontroll me zë

Përshkrimi

FORD FIESTA 1.25 ECOBOOST

VITI I PRODHIMIT : 04/2014

KM : 107626 origjinale

Kambio : manuale

Karburanti : benzine

* Xhamat e zinj me leje per 5 vjet
* Sherbimet e sapo bera
*  4 gomat te reja
*  CD/AUX/BLUETOOTH/PHONE
*  Perdorimi i audios me komand zëri
*  Traction control. Dridhet kur del ne vijat anesore te bardha te rruges
*  Ndihmon me gjysme freksioni ne malore
*  Makina eshte ne super gjendje
*  CMIMI 5800 EURO i diskutueshem

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.