Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2007
Marka Ford
Modeli Fiesta
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 155.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1399 ccm
Fuqia 50 kW (68 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 09/2020
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme Tjetër
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Android Auto
 • Bluetooth
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Drita mjegulle
 • Timon hidraulik
 • Sistem audio
 • Goma vere
 • Touchscreen
 • USB
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Cmimi i diskutueshem . Flm

Mesazhi juaj për Aldi Miho

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.