Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2010
Marka Volkswagen
Modeli Passat
Forma e kabinës Tjetër
Kilometrazhi 206.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2 ccm
Fuqia 1896 kW (2578 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Inspektimi i përgjithshëm 04/2020
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme Bezhë
Materiali i brëndshëm Kamosh

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Android Auto
 • Pushues për krahun
 • Sistem ngrohje
 • Bluetooth
 • Apple CarPlay
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Sistem telefonie
 • Timon lëkure
 • MP3 lidhje
 • Jo duhanpirës
 • Tuner/radio
 • TV
 • USB
 • Karikim Wireless per telefon

Përshkrimi

Xhama te zinj Origjinal e mbajtur shume mire brenda dhe shume e paster 

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.