Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2008
E doganuar në Shqipëri
Marka Nissan
Modeli Note
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 198.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1600 ccm
Fuqia 2 kW (3 PS)
Karburanti Gaz
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 07/2021
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Pjesërisht lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Filter Partikular
 • Sedilje sportive

Përshkrimi

Nisan Note

Kamjo- Manual

Ndezja - Keyles Go (ndezja pa Çeles)

Viti- 2008

Dogan - e paguar 

Xhama- te zi & elektrik

Pasqyra-elektrike me palosje 

Tapiceri e zez me kombinim lekure 

Goma -te reja 

Disje -alumin 

Klima 

Shum e paster si brenda dhe jasht mundesi prove dhe kontrolli ku te deshironi per info inbox 

Cel:0682044641

Mesazhi juaj për Makina Ne

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.