Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2008
Marka Fiat
Modeli Grande Punto
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 175.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1300 ccm
Fuqia 1 kW (1 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 07/2021
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Pjesërisht lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Drita mjegulle
 • MP3 lidhje
 • Tuner/radio

Përshkrimi

Fiat grande punto

Kamjo- Automat

Viti- 2008

Letra - te paguara per 1 vit 

Xhama- te zi & elektrik

Pasqyra-elektrike 

Tapiceri e zez me blu

Goma -te reja 

Disje -alumin 

Kondicioner 

Shum e paster si brenda dhe jasht mundesi prove dhe kontrolli ku te deshironi per info inbox 

Cel:0682044641

Mesazhi juaj për Makina Ne

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.