Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2006
Marka Ford
Modeli Fiesta
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 179.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1 ccm
Fuqia 56 kW (76 PS)
Karburanti Benzinë
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 4
Klasa ndotjes Euro5
Inspektimi i përgjithshëm 07/2021
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Xhama me ngrohje
 • Jo duhanpirës
 • Timon hidraulik
 • Disqe hekuri
 • Tuner/radio

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike , ca gervishtje ne parakolp dhe mbrapa kolp , dhe nje demtim i lehtë ne brapafrango (mund t'i riparoj un me pagesë nga ana ime )

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Elvis Spartaku

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.