Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2009
Marka Ford
Modeli Fiesta
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 220 km
Gjendja I Ri
Fuqia 88 kW (120 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 02/2021
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme E Zezë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Amortizim me ajër
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Bluetooth
 • Apple CarPlay
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Ndriçim për ditën
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje te prapme me ngrohje
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • Sistem telefoni emergjence
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Xhama me ngrohje
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Sistem audio
 • Sedilje sportive
 • Goma vere
 • Kontroll rrëshqitje
 • USB
 • Garanci
 • Goma dimërore

Përshkrimi

FORD FIESTA TITANIUM✅
➡️Ardhur nga Gjermania , me targe shqiptare .
➡️Shitet per arsye udhetimi jasht shteti .
➡️Letrat, siguracion te paguar deri ne shkurt 2022
VITI 2009✅
MOTORRI 1.6NAFTE✅
KM 220.000 ORIGJINALE ✅
VERSIONI TITANIUM✅
KAMIO MANUALE 5+R✅
EURO 4 ♻️
TE GJITHA SHERBIMET E BERA
XHAMA TE ZI ORIGJINAL✅
DISQE TITANIUM✅
SENSOR DRITASH✅
SENSOR SHIU ✅
KOMANDA NE TIMON✅
KLIMA ✅
Bluetooth 📞 ✅
RADIO, AUX, USB✅
Makina Posedon:
->Komanda Ne Timon
->Xhama Te Zinj Origjinale
-kompjuter Bordi
->Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult
->Sistem Audio Origjinal
->Klima Dixhitale Tronike
->Fenera Me Lupa
->Stopa Me Pika Led
->Disqe Alumini Origjinale
Shum e paster dhe e mbajtur
Shum e konomike
Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Motorrike E Xhenerike Vizuale E Interiore Sic Duket E Ne Foto Per Me Teper Mund Ta Shikoni E Provoni Nga Afer

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.