Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2007
Marka Audi
Modeli A3
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 210 km
Gjendja I Ri
Fuqia 150 kW (204 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Pjesërisht lëkurë

Të dhëna të tjera

 • Disqe alumini
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Bluetooth
 • Dritare elektrike
 • Sistem telefonie
 • Timon lëkure
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Kompjuter
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Sports package
 • Sedilje sportive
 • Touchscreen
 • Tuner/radio
 • USB
 • Karikim Wireless per telefon
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Marka: Audi A3 Sportback
Viti: 2007 (LOOK S LINE 2009)
Motorr: 2.0
Karburanti: Nafte/Diesel
Kambio: Automatike
Km: 210.000 km Origjinale
Dokumenta: Sapo ardhur nga Italia 04/06/2021 me dogane, siguracion, taksa dhe targa te gjitha te paguara ne dt 08/06/2021
Vendodhja: Tirane
Cmimi: 5990 euro i diskutueshem

Informacione shtese👇

 • Kamio Automatike 6G +/-
 • Marshet F1 +/- ne Timon
 • Timon lekure
 • Navigator
 • 2 Celesa
 • Kamer parkimi,
 • Disqe alumini
 • Limitator shpejtsie,
 • Komanda ne timon,
 • Goma te reja,
 • Xhama elektrik
 • Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike,


NUK BEJ NDERRIME

Cel. : 0697064600

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Olger Jakupi

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.