Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2008
E doganuar në Shqipëri
Marka Volkswagen
Modeli Golf
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 18.600 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2 ccm
Fuqia 2 kW (3 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Amortizim me ajër
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim për ditën
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje te prapme me ngrohje
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • Sistem telefoni emergjence
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Sistem telefonie
 • Fshirëse për dritat
 • Xhama me ngrohje
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Timon lëkure
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Asistencë për natën
 • Jo duhanpirës
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Amortizim sportiv
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Sports package
 • Sedilje sportive
 • Ndezje & Fikje automatike
 • Goma vere
 • Kontroll rrëshqitje
 • Goma dimërore
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Shitet makina e sapo hardhur nga gjermania,me dogane te paguar gati per targa

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.