Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2005
Marka Opel
Modeli Vectra
Forma e kabinës Sprotive / Coupe
Kilometrazhi 192.900 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2 ccm
Fuqia 65 kW (88 PS)
Karburanti Gaz
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro3
Inspektimi i përgjithshëm 03/2021
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Pushues për krahun
 • Sistem ngrohje
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Pasqyra elektrike
 • Drita mjegulle
 • Xhama me ngrohje
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Timon lëkure
 • Jo duhanpirës
 • Timon hidraulik
 • Sistem audio
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Shes nderoj Opel vectra viti 2005 . 1.6 benzin gaz. 192900 kmh. Ne gjendje shume te mir ne cdo aspekt. 30.000 kmh ka me impjant . Makina esht Bler ne Greqi dhe esht sjell. Shum pak e perdorur. Me liber sherbimesh. Xhama te zinj me leje. Ac clima me dy zona. Drita led. Tapiceri e pastër jasht dhe brenda. Kontak ne tel dhe Whatsapp. 0684888819

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.