Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2015
Marka Volkswagen
Modeli Touran
Forma e kabinës Kombi (Portobagazh)
Kilometrazhi 180.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2 ccm
Fuqia 110 kW (150 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 7
Klasa ndotjes Euro6
Inspektimi i përgjithshëm 03/2021
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Gri
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

Goma te reja

vajra filtra sapo te bera

taketa te reja

dokumenta deri ne maj 2022

ska nevoje per asnje sherbim

180 mije km origjinale


Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Klodian Berisha

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.