Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2009
Marka Audi
Modeli A4
Forma e kabinës Kombi (Portobagazh)
Kilometrazhi 216 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2 ccm
Fuqia 2 kW (3 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro5
Inspektimi i përgjithshëm 03/2021
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • Sistem telefoni emergjence
 • ESP
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • MP3 lidhje
 • Sistem navigimi
 • Jo duhanpirës
 • Kompjuter
 • Timon hidraulik
 • Sistem audio
 • Ndezje & Fikje automatike
 • USB
 • Kontroll me zë
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Audi A4 Avant 2.0 tdi. Manuale. Viti 2009. Dokumenta te paguara dhe te gjitha sherbimet e kryera. Makina eshte shume e paster brenda dhe jashte dhe eshte mbajtur me kujdes. Vendodhja Tirane, rruga Myslym Shyri. 


Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.