Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2008
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 300
Forma e kabinës SUV
Kilometrazhi 205.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 3000 ccm
Fuqia 155 kW (211 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro5
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme Gri
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Amortizim me ajër
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Autom. dimming interior mirror
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Electric tailgate
 • Dritare elektrike
 • Sistem telefoni emergjence
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Sistem telefonie
 • Fshirëse për dritat
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Lumbar support
 • Sedilje me masazh
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Jo duhanpirës
 • Kompjuter
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Amortizim sportiv
 • Timon hidraulik
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Sedilje sportive
 • Ndezje & Fikje automatike
 • Goma vere
 • Kontroll me zë
 • Garanci
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Shitet Mercedes Benz E300 Bluetec Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.